Quantcast
Viešbutis Europa Royale Druskininkai | Vaikai, augintiniai ir pristatomos lovos
 

Vaikai, augintiniai ir pristatomos lovos

Nakvynė vaikams ir pristatomos lovos

Kūdikio lovelės:

Nakvynė ir pusryčiai vaikams iki 3 metų – nemokama. Esant poreikiui,  kūdikio maniežą užsakykite prieš atvykstant viešbučio registratūroje.

 

Pristatomos lovos:

  • Vaikams nuo 3 iki 12 metų – 19 Eur/naktis su pusryčiais (daugiausia: 1 vaikas standartiniame kambaryje, 2 vaikai geresniajame dvivietyje, 2 vaikai liukso klasės kambaryje, 2 vaikai apartamentuose, 1 vaikas triviečiame kambaryje).
  • Vaikui nuo 12 metų ir suaugusiam – 35 Eur/naktis su pusryčiais (daugiausia: 1 asmuo standartiniame kambaryje, 2 asmenys geresniajame dvivietyje, 2 asmenys liukso klasės kambaryje, 2 asmenys apartamentuose, 1 asmuo triviečiame kambaryje).

 

Svarbu! Apie papildomą asmenį ir pristatomos lovos poreikį prašome informuoti viešbučio registratūros darbuotojus prieš atvykstant. Neinformavus – negarantuojame, kad paslauga bus suteikta ir/arba paruošta iki Jums atvykstant.

Naminiai augintiniai

Nepalikite savo šeimos narių namuose – viešbutis Europa Royale Druskininkai priima svečius su naminiais augintiniais. Dėl svečių saugumo, gyvūnėliai įleidžiami tik pririšti prie pasaitėlio, augintiniui taikomas papildomas mokestis – 20 Eur/para, jeigu augintiniai du ar daugiau – 30 Eur/para. Su augintiniais galite lankytis viešbučio pusryčių salės ir restorano terasose. Dėl higienos sumetimų augintiniai nėra įleidžiami į vidines pusryčių salės ar restorano erdves.

 

Svarbu! Augintinį lydintis asmuo ar jo šeimininkas yra pilnai atsakingas už gyvūno elgesį: bet kokią augintinio kitiems svečiams, jų turtui, viešbučio personalui, pastatui ar inventoriui padarytą žalą privalote kompensuoti. Viešbutis ir jo personalas neatsako už viešbučio svečių augintinių kitiems svečiams padarytą žalą.

This site is registered on wpml.org as a development site.