Quantcast
Viešbutis Europa Royale Druskininkai | Informacija atvykstantiems
 

Informacija atvykstantiems

Informacija atvykstanstiems

COVID-19 informacija (nuolatos koreguojama atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus):

Informuojame, kad viešbučio svečiai, sulaukę 16 metų ar vyresni, atvykimo dieną turi turėti galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID pažymėjimą bei asmens dokumentą.

Asmenys iki 16 metų turi turėti galiojantį asmens dokumentą.

 

Rezervacijų skyrius mielai Jums pagelbės ir atsakys į Jūsų klausimus tel. +370 600 07 666 ar el. paštu reservation.druskininkai@europaroyale.com.

 

PRIEŠ ATVYKSTANT:

 • Informuojame, kad gali būti matuojama kiekvieno atvykstančio svečio temperatūra. Jeigu temperatūra bus aukštesnė nei 37.2 °C, negalėsime Jūsų priimti į viešbutį.
 • Reguojant į Vyriausybės nurodymus, be apsauginės veido kaukės į viešbutį Jūs nebūsite įleidžiami. Jeigu apsauginės kaukės neturėsite – ją galėsite įsigyti viešbučio registratūroje.
 • Bendrose viešbučio erdvėse būtina visada dėvėti apsauginę veido kaukę.
 • Bendrose erdvėse laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, rankų higienos, saugaus 2 m atstumo.
 • Jūsų saugumo užtikrinimui bendrosios patalpos vėdinamos bent 2 kartus per dieną, dažnai liečiami paviršiai yra dezinfekuojami ne mažiau kaip tris kartus per dieną, visi liečiami paviršiai kambariuose kruopščiai dezinfekuojami po kiekvieno svečio.
 • Jeigu jaučiatės prastai, turite temperatūros ar Jums pasireiškia kiti peršalimo simptomai – atidėkite savo viešnagę vėlesnei datai. Svečiai, kuriems pasireiškia peršalimo simptomai, nebus įleidžiami į viešbutį.
 • Jeigu viešnagės metu Jums ar Jūsų šeimos nariui pasireiškia COVID-19 virusui būdingi simptomai (karščiavimas, gerklės ar galvos skausmas, kosulys, apsunkęs kvėpavimas ar kiti būdingi simptomai): likite savo kambaryje (kartu su kitais su Jumis apsistojusiais asmenimis); dėvėkite respiratorių arba medicininę apsauginę veido kaukę; nedelsdami skambinkite į karštąją Koronaviruso liniją telefonu 1808; apie savo būklę būtinai informuokite viešbučio registratūros darbuotojus vidiniu telefono numeriu 9.
 • Rekomenduojame už visas paslaugas atsiskaityti banko kortele.
 • Šalyje esant ekstremaliajai situacijai dėl Covid-19 pandemijos, kambario atšaukimo – rezervacijos anuliavimo mokestis nėra taikomas.

Būkite sveiki, saugokite save ir kitus!

 

ATVYKIMAS / IŠVYKIMAS
Atvykimas nuo 15.00 val.
Išvykimas iki 12.00 val.
Išvykimas grupėms virš 10 аsmenų iki  11.00 val.

Svečiams išvykus kambariai yra kruopščiai valomi ir dezinfekuojami sertifikuotomis priemonėmis.

 

Į NAKVYNĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA*

Gausūs pusryčiai (tiekiami istoriniame pastate, pusryčių salėje), chalatai ir seifas kambaryje, lankymasis baseino ir sūkurinės vonios erdvėje, lankymasis treniruoklių salėje, Wi-Fi, vieta Jūsų automobiliui.

*Informuojame, kad Druskininkų savivaldybės taryba yra nustačiusi 1 € vietinę rinkliavą už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja ir poilsio infrastruktūra. Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra mokestis  į kainą  nėra įskaičiuotas. Vaikams iki 18 m. mokestis netaikomas.

 

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Viešbutyje įrengtas restoranas, SPA Boutique, boulingo ir konferencijų centrai. Viešbutis stikliniu koridoriumi sujungtas su Druskininkų gydykla, pro kurią, neišėjus į lauką, galima patekti į Druskininkų vandens parką.

 

Šiu metu teikiamos paslaugos:

 • Teikiamos baseino ir pirčių paslaugos. Siekiant užtikrinti 2 m atstumo laikymąsi, vienu metu viešbučio baseino ir pirčių erdvėje gali lankytis ne daugiau nei 9 kambarių svečiai. Reikalinga išankstinė rezervacija. Neatlikus išankstinės rezervacijos baseino ir pirčių erdvės lankymui, negalėsime Jums užtikrinti galimybės lankytis joje ir kompensacija nebus teikiama. Viešnagės metu kambariui priklauso ne mažiau nei  1 val. apsilankymas baseino ir pirčių erdvėje.
 • Teikiamos Boulingo klubo paslaugos. Kad būtų išlaikomi 2 m atstumai tarp žaidėjų, vienu metu takelyje boulingą žaisti gali iki 8 asmenų. Būtina išankstinė rezervacija.
 • Teikiamos SPA Boutique grožio ir kūno priežiūros paslaugos. Paslaugos metu būtina dėvėti respiratorių arba veidą ir nosį dengiančią medicininę apsauginę kaukę (išskyrus haloterapijos seanso metu).
 • Teikiama haloterapijos paslauga. Siekiant užtikrinti 2 m atstumo laikymąsi, vienu metu haloterapijos procedūroje gali lankytis ne daugiau nei 2 kambarių svečiai. Būtina išankstinė rezervacija.
 • Į rezervuotą procedūrą atvykite anksčiau, nevėluokite. Rezervuotos procedūros atšaukimas galimas likus ne mažiau nei 4 val. iki procedūros pradžios. Laiku neinformavus apie atšaukimą  – procedūros kaina bus įtraukta į Jūsų kambario sąskaitą.
 • Siekiant užtikrinti svečių ir darbuotojų saugumą, visi procedūrų kabinetai yra dezinfekuojamo po kiekvieno apsilankymo, prailginti tarpai tarp procedūrų, kad būtų užtikrintas maksimalus patalpų vėdinimas.
 • Leidžiamas treniruoklių salės lankymas viešbučio svečiams.

 

ATSISKAITYMAS

Viešbutyje galima atsiskaityti: vietine valiuta Eurais bei kreditinėmis / debetinėmis kortelėmis: VISA, Eurocard / Mastercard, Maestro.

 

PARKAVIMO AIKŠTELĖS
Viešbučio svečiams yra įrengtos dvi nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės. Svečias pilnai atsako už savo transporto priemonės ir joje paliktų daiktų saugumą.

 

NAMINIAI AUGINTINIAI

Nepalikite savo šeimos narių namuose – viešbutis Europa Royale Druskininkai priima svečius su naminiais augintiniais. Dėl svečių saugumo, gyvūnėliai įleidžiami tik pririšti prie pasaitėlio, augintiniui taikomas papildomas mokestis – 20 Eur/para, jeigu augintiniai du ar daugiau – 30 Eur/para. Su augintiniais galite lankytis viešbučio pusryčių salės ir restorano terasose. Dėl higienos sumetimų augintiniai nėra įleidžiami į vidines pusryčių salės ar restorano erdves.

Augintinį lydintis asmuo ar jo šeimininkas yra pilnai atsakingas už gyvūno elgesį: bet kokią augintinio kitiems svečiams, jų turtui, viešbučio personalui, pastatui ar inventoriui padarytą žalą privalote kompensuoti. Viešbutis ir jo personalas neatsako už viešbučio svečių augintinių kitiems svečiams padarytą žalą. 

 

RŪKYMAS

Viešbučio kambariuose rūkyti tabako gaminius bei naudoti bet kokius rūkymui skirtus įrenginius yra griežtai draužiama. Pažeidus mokamas 150 € kambario valymo mokestis.

 

PAPILDOMA LOVA IR PUSRYČIAI:

– Vaikams iki 3 metų – nemokamai (daugiausia 2 vaikai liukso klasės kambaryje ir apartamentuose, 1 vaikas standartiniame kambaryje).

– Vaikams nuo 3 iki 12 metų – 19 Eur/vaikui naktis su pusryčiais (daugiausia 2 vaikai liukso klasės kambaryje ir apartamentuose, 1 vaikas standartiniame kambaryje).

– Vaikams nuo 12 metų ir suaugusiems – 35 Eur/asmeniui naktis su pusryčiais (daugiausia 2 liukso klasės kambaryje ir apartamentuose, 1 standartiniame kambaryje).

Papildoma lova ar kūdikio lovelė turi būti užsakyta iš anksto.

 

REZERVACIJOS GARANTAVIMAS

Gavus išankstinį apmokėjimą lygų 1 paros kainai ne vėliau kaip per 3 dienas nuo užsakymo patvirtinimo datos. Jei rezervacija priimama vėliau nei 3 dienos iki atvykimo, avansas pervedamas tą pačią dieną.

Jūsų negarantuota rezervacija gali būti anuliuojama be jokio mokesčio ar perkelta į kitą datą likus 48 val. iki atvykimo dienos 12:00 val.

Neapmokėta rezervacija laikoma negarantuota ir gali būti anuliuota.

 

REZERVACIJOS ANULIAVIMAS

Kambarį su garantuota rezervacija galite anuliuoti nemokamai apie tai pranešus ne vėliau nei 48 val. iki atvykimo dienos 12:00 val. Anuliavus garantuotą rezervaciją vėliau ar svečiui neatvykus, viešbutis ima mokestį, lygų 100 % vienos nakties apgyvendinimo kainai su PVM.

 

IŠANKSTINIS IŠVYKIMAS

Svečiui išvykus anksčiau nei patvirtinta jo užsakyme, viešbutis gali taikyti išankstinio išvykimo mokestį, lygų 100 % užsakytos nakties apgyvendinimo kainai su PVM.

 

Jeigu turėjote kontaktą su galimai COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu, neseniai grįžote iš užsienio, jaučiatės prastai, turite temperatūros ar Jums pasireiškia kiti peršalimo simptomai – atidėkite savo viešnagę vėlesnei datai.

 

Būkite sveiki, saugokite save ir kitus!

 

Tikimės, kad viešnagės metu galėsime Jus džiuginti lėtu poilsiu ir kokybiškomis paslaugomis. 

Linkime malonios viešnagės Druskininkuose!

Kontaktai

Viešbutis EUROPA Royale Druskininkai

Vilniaus al. 7

LT-66119, Druskininkai

Įsiregistravimas / Išsiregistravimas

Registracija 15:00 – Išsiregistravimas 12:00

NUSISKUNDIMAI

 

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt , tel. 8 5 262 67 51 , interneto svetainė www.vvtat.lt ), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityje ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

This site is registered on wpml.org as a development site.